ICE International Coaching Education Academia

Profesyonel koçluk sertifika eğitimleri günümüzün değişen koşullarında iş dünyasının en temel ihtiyaçları arasında hızla yerini almaktadır. Profesyonel koçluğun yanı sıra kişisel gelişim konusunda da alınacak eğitimler bireylerin çalışma yaşamına entegrasyonunu hızlandırmaktadır. Ayrıca bu tür eğitimler sayesinde yönetici ve liderlerin kariyerlerinde hızlı bir yükselmenin yaşanması kaçınılmaz olur.

Hayatın daha anlamlı hale getirilmesinde kişisel gelişime verilen önem göz ardı edilemez bir gerçektir. Kişinin potansiyel gücünü fark etmesi ve bunu açığa çıkarması için bazı durumlarda akademik yardım alması gerekli olur. Bireysel çabaların yetersiz kaldığı bu tür durumlarda uzman danışmanlardan eğitim desteği alınması gerekli olduğunda ICE Academia üzerine düşen sorumluluğu hakkıyla yerine getiren bir kurumdur.

Kurumsal ya da bireysel anlamda ihtiyaç duyulabilecek eğitim desteklerinde ICE Academia ile çalışmak katılımcılara bir ayrıcalık olarak döner. Uzman eğitim kadrosunun yanı sıra danışmanları ile sektörün öncüleri arasında yer alan kurum, bireylerin kapasitelerini keşfetmeleri konusunda profesyonel bir destek sunar. Dünya genelinde yaşanan değişimlerin yakından takip edildiği ICE Academia’da uygulanan eğitimlere bu gelişmeler direkt olarak yansıtılır. Bu sayede dünya ile entegre bir çalışma yapılır.