ICE Academia Azerbaycan'ın ilk yerli ICF-ACTP akreditasyonu alan koçluk eğitim kurumudur.

ICE Academia kişilerin daima ileriye doğru yol almasını amaçlar. Bireyin gerek iş yaşamında gerekse özel hayatında sahip olduğu değerleri fark edebilmesi profesyonel bir destekle daha kolay hale gelir. Kişinin kendisini gerçekleştirme süreci yaşam boyu devam eden bir yolculuktur. Bu yolculuk sırasında kimlerle birlikte yol alındığı ise yolculuğun sonunda varılacak noktayı belirler.

ICE Academia ile yol almak doğru hedeflere varmanın ön koşulu olurken gelişen dünya düzenine ayak uydurmayı da kolaylaştırır. Kurumun çağdaş gelişmeleri örnek alan bakış açısı alınacak eğitimlerin de belirleyici unsuru olarak danışanların karşısına çıkar.

Bireyin iş yaşamını şekillendiren birçok süreç bulunur. Bu süreçlerin doğru yönetilmesi kişisel kabiliyetlerin gün yüzüne çıkarılması ile mümkündür. Kişinin kendisini ve yapabileceklerini anlayabilmesi için kendini doğru tanıması gerekirken gerek günlük yaşamda gerekse iş hayatında profesyonel bir bakış açısı, daima ileriye doğru yol almayı kolaylaştırır.

Bireyin yaşamı boyunca alabileceği eğitimler sayesinde sürekli kendini geliştirmesi mümkündür. Koçluk eğitimleri de profesyonel anlamda kişiye yeni bir bakış açısı katar. ICE Academia ulaşılmak istenen hedefler için en doğru adrestir.

ICE Academia'yı seçmeniz için 6 önemli neden

Neden ICE ACADEMIA?

1 - Memnuniyetiniz Önceliğimiz
 "Dinlemek, anlamak, çözüm üretmek ve desteklemek için her adımda yanınızdayız."
2 - Esnek Eğitim Sunumu
"Özel içerik temini, fiyat avantajı sunma ve uygun zaman seçenekleri yaratma gibi konularda kuvvetli ilişkilerimizin gücünü sizlerle paylaşıyoruz."
3 - Başarınıza Tutkuyla Bağlıyız
"Bir şey hakkında tutkulu olmanın en kolay yolu sevdiğiniz işi yapmaktır, biz de sizin başarınıza tutkuluyuz".
4 - Saygı
"İşimize, kendimize ve müşterilerimize saygı duyuyoruz."
5 - Güleryüzlü Hizmet
"Mutlu gitmeniz çok önemli!."
6 - Sürdürülebilir İlişki
"Eğitim sonrası kazanılan yetkinlik ve farkındalıklar ile gururlanırız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Müşterilerimizi eğitimleri sonrasında unutmuyoruz! Yapmış olduğumuz eğitimlerin üzerinden yıllar geçse de sizlere halen destek vermeye devam ediyoruz."