PCC İlham N Musayev

İlham N. Musayev, iş yaşamında liderlik potansiyelini ortaya çıkarmaya yardımcı olan, kişisel gelişimi destekleyen ve liderlik becerilerini geliştirmeye yardımcı olan bir iş mentorü, bağımsız bir profesyonel koç ve proje yönetimi uzmanıdır. Aynı zamanda kişisel etkinlik konusunda, gerçekçi hedefler belirlemede, düzenli ve yapılandırılmış bir şekilde hareket etmede yardımcı olur.

İlham ayrıca kaybedilen özgüveni yeniden kazandırmada ve sorunları farklı bir perspektiften ele almada yardımcı olur. Destek verdiği başka bir alan da liderlik becerilerini koçluk ve mentorluk teknikleri aracılığıyla geliştirmeye yardımcı olmasıdır.

Genel anlamda, enerji sektöründe 25 yıllık deneyime sahip bir profesyoneldir ve bu sektörün önde gelen şirketlerinden birinde çalışarak bu deneyimi kazanmıştır. İlham'ın deneyimi çok katmanlıdır. Genel kuyular, tedarik zinciri yönetimi, operasyonlar, küresel projeler gibi çeşitli alanlarda çalışarak deneyim kazanmıştır. Özellikle proje kontrol desteği sağlama konusunda önemli bir rol üstlenmiştir.

Son dört yıldır Modernizasyon ve Dönüşüm ile Çevik Tasarım Ekiplerinde çalışmış ve şirketini yeni çalışma biçimlerine dönüştürmede yardımcı olmuştur. Şu anda Çeviklik ekibinin bir parçasıdır ve çevik çalışma yöntemleri aracılığıyla şirkete karmaşık iş zorluklarına çözüm üretme ve liderlere destek sağlama konularında yardımcı olmaktadır.

İlham'ın düşüncesi, destek sağlamak için açık olmanın, lider olarak insanlara hizmet etmenin ve onların büyümesine yardımcı olmanın, tüm sorulara verilecek tek cevap olduğunu düşünmektedir.

Misyonu: "İlham vermeden önce, ilham almaya çalışmak."